ajax loader

Medinių valčių gamyba

Siūlome platų valčių asortimentą. Valtys gaminamos iš natūralios medienos. Kiekvienam padėsime išsirinkti valtį pagal Jūsų kriterijus, detaliai viską paaiškinsim, atsakysim į iškilusius klausimus. Visos valtys pilnai paruoštos plaukti. Valtys subalansuotos taip, kad lengvai slystu vandens paviršiumi be jokio pasipriešinimo. Dėl savo formos ir išbalansavimo yra lengvai irkluojamos ir stabilios.
 
 
 
 
  
 
Valčių, jachtų gamyba

 

Kanojų gamyba


Kanojų gamyba

Kanojos – tai sparčiai populiarėjanti sporto ir pramogų šaka. Laikas praleistas kanojoje visada puikus ir įsimintinas.

Dėl savo lengvumo, patvarumo, atsparumo atmosferos poveikiui medinės kanojos tinka tiek mėgėjiškam, tiek profesionaliam naudojimui. Kanoja yra talpi, stabili, turi kylį, todėl yra lengvai valdoma.

Stengiamės prisitaikyti prie kintančių klientų poreikių, nuolat daug dėmesio skiriam kanojų tobulinimui. Kanojos dugnas yra elastingas, todėl plaukiant nesunkiai įveikiamos įvairios kliūtys.

Dėl nedidelio svorio kanoją galima lengvai transportuoti ant lengvojo automobilio stogo.
 
 

Irklentės

Irklentės – tai labai jaunas, bet jau labai populiarus visame pasaulyje vandens sportas. Entuziastų daugėja su kiekviena diena. Tai visai nestebina – pasiplaukiojimas irklentėmis labai sveika, saugu, paprasta ir malonu.

O plaukiant su irklente, kuri pagaminta iš natūralaus medžio, rankų darbo, išskirtinio dizaino, tai iš tiesų išskirtiniai pojūčiai.

Medinės irklentės – draugiškos aplinkai, pasižymi ilgaamžiškumu, patvarumu ir lengvumu. Dėl savo formos ir išbalansavimo yra lengvai irkluojamos.

Kiekvieną irklentę galime dekoruoti pagal individualius pageidavimus.

Tai viskas, ko reikia tobulam poilsiui vandenyje!


Irklenčių gamyba

 

 
 
 

 

Pontoninių tiltų gamyba

Pontoniniai lieptai ir prieplaukos

Visa lieptų ir prieplaukų gamyboje naudojama mediena (šiaurinė pušis) impregnuota vakuuminiu būdu. Denio lentelės frezuotos iš abiejų pusių (neslidžios, apgadintą lentelę galima apversti).

Pontonai yra atsparūs ledo spaudimui, ultravioleto poveikiui, sūriam jūros vandeniui, naftos produktams taip pat šalčiui ir karščiui (nesideformuoja ir neišsipučia).

Kampuočiai, inkaravimo grandinės, tvirtinimo kabės, turėklų ir kopėtėlių atramos, lankstų sudedamosios dalys bei tvirtimo varžtai yra karštai cinkuoti. Medvaržčiai, kuriais prisuktos denio lentelės, padengti teflonu arba yra iš nerūdijančio plieno.

Krante lieptai ir prieplaukos tvirtinamos grandinėmis prie kranto tvirtinimo elemento, o į gylį ir į šonus – inkaruojamos. Naudojami įvairaus svorio betoniniai inkarai.